QUORRA - Ricciolini D'Ambra (FCI)

Pierwszą suczką, której się doczekaliśmy była Lamia – kochana suczka, która stała się członkiem naszej rodziny. Od szczeniaka była wesoła i bardzo oddana swoim opiekunom. Uwielbia bawić się z dziećmi i innymi psami. Co prawda potrafiła zniszczyć kilka par butów, ale o dziwo nigdy nie kopała dołków w piachu.

W miarę jak ze szczeniaka nasze lagotto przeistoczyło się w juniora zaczęliśmy całkiem spontanicznie nasze pierwsze wystawy. Nie znaliśmy tego świata, ale od razu bardzo nam się spodobał. Zaczęliśmy częściej jeździć i uczyć się handlingu od podstaw – zarówno Lamia i jak i my. Już pierwsze wystawy były bardzo owocne i mimo nagłego przerwania sezonu poprzez pandemię Lamia ukończyła Młodzieżowy Championat Polski. Następnie osiągając dorosły wiek została Championem Polski.

Lamia

QUORRA - Ricciolini D'Ambra (FCI)

Orsa

I Birbanti Sul Divano (FCI) ORSA

I Birbanti Sul Divano Orsa (FCI)

Mając już jednego psiaka w domu, w którym zakochaliśmy się ogromnie stwierdziliśmy, że Lamia mogłaby mieć koleżankę do wspólnych zabaw. Niebawem w naszym domu znalazła się mała Orsa o bardzo wesołym charakterze. Obie suczki od razu poczuły wspólną więź i tworzą zgrany duet do zabawy. Orsa również rozpoczęła socjalizację na ringu już od młodszego szczenięcia, gdzie odniosła swoje pierwsze sukcesy.

ALIEN

Quote CALL ME SENORITA (FCI)

Quote CALL ME SENORITA

BEDLINGTON TERRIER  –   nie była to planowana rasa, ale zakochaliśmy się w niej podczas pobytów na wystawach psów. Zaczęliśmy zgłębiać charakter tej rasy, która tak nas urzekła, że jest kolejnym członkiem naszej rodziny. Tworzy bardzo zgrany zespół wraz z naszymi lagotto, szczególnie z Orsą, która jest starsza o dwa tygodnie.  Hobbistycznie zaczęliśmy pokazywać się na wystawach, gdzie  nasza Alien odnosi pierwsze sukcesy.